خوب داستان زورو را همه شنیدیم نجیب زاده ای به نام دن دیه گو دلاوگا که در زمان سلطه اسپانیایی ها در امریکا علیه اون ها وارد مبارزه می شه . جوان خوش قیافه ای که در زندگی عادی گیج و مهربون هست اما وقتی زورو می شه نقاب می ذاره و به قلب دشمنان می ره . از این داستان فیلم ها و کارتون های زیادی ساخته شده و اولین نویسنده این کتاب هم جانستون مک کالی هست . حالا خانم آلنده هم یک روایت دیگه از کتاب تعریف کرده این که دیه گو کی بوده مادرش پدرش تحصیلاتش چطوری ورودش به دنیای شمشیر زنی و

کتاب نسبتا خوبی بود . خوب راستش من از خانم آلنده چندتایی کتاب خونده بودم که دو تاش را توی این وبلاگ معرفی کردم و دوتاش هم مال قبلا هست ما خلاصه اش را داشتم و قبل از این کتاب گذاشتم . سبک نوشتنشون رئالیسم جادویی هست و من کارهایی که قبلا خونده بودم را خیلی دوست داشتم . ایشون کتاب های زیادی دارن و من تصمیم گرفتم چندتا نوشته دیگه ایشون را هم مرور کنم . کتاب زورو برام معمولی بود که البته دلیل اصلیش برمی گشت به اینکه داستان را قبلا بلد بودم و خوب مسلما اولین نسخه ای که دیدم را به نسخه های بعد ترجیح می دم چون اون توی ذهنم نهادینه شده همین . نکته جاللب اینه که خانم آلنده 4 ماه آموزش شمشیر بازی می بینه تا بتونه حسش را قشنگ توی کتاب منتقل کنه .

لینک دانلود کتاب زورو

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها